19 september 2021

Minister niet te spreken over laconieke houding

2 min read

gebouw van het Ministerie van Algemene Zaken

DEN HAAG – Ferd Grapperhaus van Justitie en Veiligheid heeft geen goed woord over die mensen die laconiek omgaan met de adviezen van het RIVM. “Dit is helemaal verkeerd”, reageert de minister op beelden van de overvolle bossen en badplaatsen.

“We hebben instructies die precies zeggen wat je moet doen”, aldus de bewindsman. De instructies vanuit het RIVM en het kabinet zijn om besmetting van het coronavirus en de verspreiding daarvan, tegen te gaan.

De minister roept mensen op om zo min mogelijk hun huis te verlaten.  “Als je een frisse neus moet halen, doe dat dan met beleid. Houd echt voortdurend anderhalve meter afstand.”

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie