27 september 2021

Grote hotelketens stellen locaties beschikbaar voor zorg

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

NEDERLAND – Hotelketens Van der Valk en Fletcher Hotels openen hun locaties voor de opvang van onder meer coronapatiënten.

Een woordvoerder van het coronacentrum dat nu in een Van der Valk hotel in Urmond wordt voorbereid, zegt dat het voornamelijk gaat om patiënten die ”te goed zijn voor het ziekenhuis en te slecht voor thuis.” Ook in andere delen van het land worden soortgelijke centra voorbereid.

Op initiatief van huisartsen, ziekenhuizen en thuiszorgorganisaties worden de coronacentra voorbereid, momenteel wordt er heel hard gewerkt om ze zo snel mogelijk klaar te hebben.

Naast Van der Valk is Ook Fletcher Hotels druk bezig met het organiseren van meerdere zorgopvanglocaties. Volgens Rob Hermans, topman van Fletcher Hotels,  gaat het om zorglocaties voor coronapatiënten, zorglocaties voor ziekenhuispatienten die geen corona hebben en zorglocaties voor coronavrije ouderen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie