21 oktober 2021

Natuurbeheerders waarschuwen voor groepen

2 min read

DEN HAAG – Natuurmonumenten heeft mensen opgeroepen om niet meer naar natuurgebieden te komen. “Onze gebieden worden momenteel overspoeld met duizenden bezoekers en wij vinden dit niet meer verantwoord.”

Vrijdag waarschuwde de organisatie rn Staatsbosbeheer al de wandelaars en fietsers vooral rustige plekken moesten zoeken en de aanbevolen afstand moeten nemen. Veel mensen lijken hier geen gehoor aan te geven en komen alsnog in groepjes naar de natuurgebieden.

Natuurbeheerders maken zich boos om het feit dat mensen ondanks de vele waarschuwingen toch in groepjes de natuur in trekken. “Het lijkt wel zomervakantie zo druk is het in het bos. Iedereen boven op elkaar. Groepen die gezamenlijke activiteiten organiseren. Hoezo coronavirus?”, aldus boswachter Paul Jansen uit het Brabantse Erp.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie