17 september 2021

CBL roept mensen op om te stoppen met hamsteren

2 min read

HILVERSUM – Duizenden extra vrachtwagens zijn ingezet om de supermarkten weer te voorzien van producten. Lege schappen veroorzaakte paniek, maar de fabrikanten hebben ruim voldoende voorraden. Het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) roept mensen dan ook op om alleen de dagelijkse boodschappen te doen.Dat zei Marc Jansen van de brancheorganisatie maandag bij WNL.

“Probleem was om alles snel weer naar de winkels te krijgen”, stelde Marc Jansen van de brancheorganisatie nadat er vrijdag een run ontstond op producten als pasta, wc-papier, soepen en rijst. Volgens Jansen zijn er maandagochtend veel (extra) vrachtwagens op pas om de supermarkten weer te voorzien van hun voorraden.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie