27 september 2021

Uitslaande brand verwoest schuur in Ter Apel (+video)

2 min read

TER APEL – Vanochtend rond 5 uur zijn de hulpdiensten gealarmeerd voor een uitslaande industriebrand aan de Markeweg in Ter Apel.

Ter plaatse bleek er een schuur te staan branden, die na aankomst eigenlijk al niet meer te redden viel, waardoor de brandweer heeft opgeschaald naar middelbrand en grootschalig is uitgerukt om overslag te voorkomen op de voor- en naastgelegen woningen.

De ter plaatse Officier van Dienst heeft besloten de schuur gecontroleerd uit te laten branden, en heeft een kraan ter plaatse laten komen om puin aan de kant te halen om bij daglicht te kunnen afblussen.

Volgens omstanders zouden er jongeren in de schuur bezig zijn geweest met crossauto’s.

Foto’s staan onder de video

©Hoogland Producties / Sven Fotografie | Ingezonden vuurfoto van dichterbij + kraan aan het werk

Geef een reactie