29 juli 2021

Mishandelde jongen verblijd met grote lading voetbalplaatjes

2 min read

DORDRECHT – Het 10-jarige jongetje dat op 12 februari bij een Dordts Albert Heijn-filiaal werd mishandeld door een 38-jarige man nadat hij klanten vroeg om voetbalplaatjes, is inmiddels met de plaatjes overspoeld.

Om het kind te troosten stuurden mensen massaal hun eigen voetbalplaatjes op, wijkagent Evert Muller noemde het ”hartverwarmend.” De wijkagent heeft gisteren zelf de jongen verblijd met de lading plaatjes. “Het is zover, de voetbalplaatjes en plakboeken zijn afgeleverd bij het 10-jarige slachtoffer. Hij was oprecht verrast door de hoeveelheid. De glimlach is weer terug op zijn gezicht.” Zo schrijft Muller op zijn Twitter.

De man die het kind mishandelde is na uit uitbrengen van een signalement aangehouden.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie