27 september 2021

Medewerkster verdacht van verduistering

2 min read

GRONINGEN – In Groningen heeft een medewerkster van een evenementenlocatie rond de 300.000 euro van haar werkgever gestolen. De 54-jarige vrouw had het geld op haar eigen bankrekening gestort. De FIOD doet onderzoek naar de verduisteringszaak nadat er een melding binnenkwam over ongebruikelijke transacties.

De vrouw deed na werktijd geregeld grote contante stortingen op haar bankrekening, grote bedragen die op basis van haar inkomsten niet verklaard konden worden. De vrouw was werkzaam op de financiële afdeling en had dus toegang tot de kasgelden. Vermoedelijk werd het geld voor online gokken gebruikt.

De vrouw werd midden januari aangehouden en is inmiddels ontslagen. Ook is er beslag gelegd op haar woning.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie