27 september 2021

Boeren door politie van de weg gehaald

2 min read

DEN HAAG – Dinsdagavond zijn er ongeveer 30 tractoren op de N33 bij Rolde van de wef gehaald. De boeren waren onderweg naar het boeren protest in Den Haag dat morgen zal plaatsvinden.

Vlak bij een opgang naar de A28 werden zij staande gehouden. Ditmaal mochten de boeren de snelwegen niet blokkeren. „De bestuurders van de tractoren krijgen een bekeuring voor het rijden op de autoweg”, laat de politie weten.

Dinsdagavond arriveerde de eerste boeren al in de politieke stad, onder hen waren ook bestuursleden van Farmers Defence Force, die de demonstratie organiseren. De boeren hadden hun voertuigen bij de ingang van het Binnenhof neergezet.

Morgen zal er bij de Koekamp een grootschalige demonstratie plaatsvinden. Voor de tractoren is er ruimte ingericht op drie wegen vlakbij het Malieveld, vanuit hier zullen zij lopend naar de Koekamp gaan.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie