27 september 2021

Tieners aangehouden voor steekpartij

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

SPIJKENISSE – Zaterdagavond is een 17-jarige jongen gewond geraakt aan zijn arm en gezicht bij een steekpartij in Spijkenisse. De politie noemt het flinke verwondingen. De politie heeft de 16- en 18-jarige die zich op het bureau meldden, aangehouden.

Het slachtoffer werd in de buurt van metrostation Heemraadlaan uit het niets belaagd en gestoken door enkele personen. Hij werd na de steekpartij naar het ziekenhuis gebracht.

Korte tijd na het steekincident meldde het duo zich op het politiebureau. Zij verklaarden bij de steekpartij betrokken te zijn geweest en zitten nu vast.Er wordt nog onderzocht wat de aanleiding van het incident was. Het slachtoffer en de twee verdachten kennen elkaar.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie