28 september 2021

Ziekenhuis niet bereikbaar, spoedeisende hulp gesloten

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

ROTTERDAM – Door een technische storing worden patiënten van het Franciscus Gasthuis en Vlietland doorverwezen naar andere ziekenhuizen binnen de regio. De systemen werken door de storing niet zoals zou moeten. Op beide locaties zijn geplande operaties afgezegd en zijn de Spoedeisende hulp afdelingen dicht. Het ziekenhuis is sinds zaterdagochtend niet meer telefonisch bereikbaar, ook kunnen dossiers van patiënten niet opgevraagd worden. Mogelijk is een netwerkupdate de reden van de storing.

Wanneer het ziekenhuis weer bereikbaar is, is nog even afwachten. Een woordvoerder vraagt omwonenden om bij spoed naar andere ziekenhuizen binnen de regio te gaan.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie