27 september 2021

Politie zoekt getuigen van zedenmisdrijf

2 min read

CAPELLE AAN DEN IJSSEL -Vrijdagavond werd in Capelle aan den IJssel een vrouw van haar fiets afgetrokken en misbruikt. De dader is nog altijd spoorloos. De politie doet aan ook een oproep aan getuigen om zich te melden.

De politie vraagt getuigen die de verdachte mogelijk in de omgeving van de PC Boutensingel hebben gezien, om zich te melden. Het politieonderzoek loopt nog steeds.

De verdachte is omschreven als een getinte man, ongeveer 1.70 meter lang en tussen de 30 en 35 jaar oud. Hij heeft een slank postuur en draagt een soort sikje. Ten tijde van het incident droeg hij een zwarte winterjas met daaronder een zwarte broek en lichte schoenen.

Hij is na het misdrijf in de richting van de Slotlaan weggerend.

Weet u meer? Neem dan contact op met de politie door de bellen naar 0900-8844.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie