17 september 2021

Man veroordeeld voor moord op echtgenote

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

ZUTPHEN – Een man die vorig jaar zijn echtgenote om het leven bracht is vrijdag veroordeeld tot 7 jaar celstraf.

De 61-jarige man uit Ermelo bracht op 11 september 2019 zijn vrouw om het leven door haar te wurgen in hun gezamenlijke woning. De rechtbank heeft door gebrek aan bewijs de man vrijgesproken van moord, maar veroordeelde hem wel voor doodslag.

De straf van 7 jaar celstraf valt lager uit dan de 11 jaar celstraf die de officier van justitie had geëist. De man had meegewerkt tijdens het politieonderzoek, toonde berouw en nam alle verantwoordelijkheid voor zijn daad. Daarnaast was niet gebleken dat de man eerder gewelddadig was en is volgens deskundigen de kans laag dat hij weer gewelddadig gedrag zal tonen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie