26 juli 2021

Maaltijdbezorger beroofd met een mes

2 min read

ALMERE – Donderdagavond is een maaltijdbezorger aan de Waalstraat in Almere met een mes beroofd. Hij had net een maaltijd afgeleverd toen er twee jongens uit een steeg op hem af kwamen en hem bedreigden met een mes. De overvallers namen zijn bezittingen mee en renden vervolgens weg via dezelfde steeg als zij vandaan kwamen.

De politie is nog op zoek naar de twee jongens en roept eventuele getuigen op om zich te melden.

Één van de daders in ongeveer 1.80 meter lang en is tussen de 16 en 20 jaar oud. Hij heeft een licht getinte huidskleur en een mager postuur. Ten tijde van de beroving was hij gekleed in donkere kleding met een capuchon en had zijn gezicht tot net onder zijn ogen bedekt. Er is geen signalement van de andere dader bekend.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie