27 september 2021

Vrachtwagenchauffeur verricht heldendaad op de A28

2 min read

LEUSDEN – Woensdag redde een vrachtwagenchauffeur mogelijk het leven een een automobiliste. De trucker zag een 87-jarige vrouw slingerend over de A28 bij Leusden rijden en duwde haar zachtjes tegen de vangrail aan waardoor ze veilig tot stilstand kwam. De vrouw was achter het stuur onwel geworden. De politie prijst de beslissing van de 27-jarige trucker uit Alphen aan den Rijn en noemt zijn daad een heldhaftig optreden.

De vrouw, die over haar stuur hing, is meteen gereanimeerd en naar een ziekenhuis overgebracht. Hoe het nu met haar gaat is niet bekend.

Volgens de politie heeft de vrachtwagenchauffeur niet alleen de vrouw gered, maar met zijn actie ook een ernstig ongeluk kunnen voorkomen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie