19 september 2021

Postbezorger treft bombrief aan

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

OUDENBOSCH – Omstreeks 12:30 uur donderdagmiddag vond een postbezorger een pakketje waar rook uitkwam in de Brabantse plaats Oudenbosch. Hij legde het rokende pakketje op straat neer en belde direct de politie. Of er een link is met de bombrieven die vandaag en gisteren werden bezorgd in Leusden, Kerkrade en Amsterdam is nog onduidelijk.

Nadat de politie het pakketje heeft onderzocht waarschuwden zij de Explosieven Opruimingsdienst die het verder afhandelden.

Een politiewoordvoerder laat weten dat het nog niet duidelijk is of het ook daadwerkelijk om een explosief gaat. “Er zijn geen gewonden gevallen. Dat heeft alles te maken met de alertheid van de postbezorger. Die zag de rook en heeft ons gewaarschuwd. Het pakketje lag bij hem in de wagen. We hebben nog geen idee of het om privé- of zakelijke post gaat.”

De politie heeft inmiddels laten weten dat het geen explosief betrof en het pakketje flessen bevatte voor koelsystemen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie