27 september 2021

Jongen opgepakt voor gewelddadige straatroof

2 min read
ROTTERDAM – Afgelopen weekend werd een man bedreigd met een vuurwapen toen hij van zijn telefoon werd beroofd in Rotterdam-Zuid.
De politie heeft voor de straatroof een 14-jarige jongen aangehouden.
De verdachte had via marktplaats een afspraak gemaakt voor de koop van een telefoon aan het Amelandseplein in Charlois, toen de koop rond leek te zijn, trok de jonge tiener een vuurwapen en zette deze tegen het hoofd van het slachtoffer. Een jongen van 14 is opgepakt voor een zeer gewelddadige straatroof in Rotterdam-Zuid. Daarbij werd een man afgelopen weekend bedreigd met een vuurwapen en beroofd van zijn telefoon.

De verdachte pakte haastig  de telefoon en sloeg vervolgens op de vlucht.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie