28 september 2021

Hakim Ziyech: van Ajax naar Chelsea

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

AMSTERDAM – Club favoriet Hakim Ziyech zwaait Ajax na dit seizoen uit. De Amsterdamse topclub bereikte donderdag een akkoord met de Engelse club Chelsea over zijn transfer. De 26-jarige middenvelder zal voor 40 miljoen euro naar Engeland vertrekken.

Sinds de zomer van 2016 komt de topspeler uit voor de Amsterdammers, deze haalde hem destijds voor 11 miljoen euro weg bij FC Twente. Tot nu speelde de middenvelder 160 wedstrijden voor Ajax en leverde 48 doelpunten, daarnaast was hij goed voor 82 assists.

De Drontenaar, die voor Marokko uitkomt in het nationale team, keerde tegen Vitesse na een kuitblessure terug als invaller. Zondag zal hij waarschijnlijk weer in de basis staan tegen RKC Waalwijk.

Vorig seizoen won hij de landstitel en de KNVB-Beker met zijn huidige club. De Ajacieden zijn ook dit seizoen in de race voor beide prijzen en zijn nog actief in de knock-outfase van de Europa League.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie