3 december 2021

Verdachte bioscoopmoorden voor de rechter

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

ROTTERDAM – De man die verdacht wordt van de bioscoop moorden afgelopen oktober in Groningen, komt deze week voor de rechter in Rotterdam. Hij wordt er van verdacht een hennepkwekerij in zijn woning gehad te hebben.

In de zaak uit 2017 zou Ergün S. de beheerder zijn geweest van een hennepkwekerij met maar liefst 300 planten. Ook tapte hij op illegale wijze stroom af bij Stedin. Bij zijn arrestatie had hij 12,6 gram MDMA op zak.

S. wordt verdacht van de dubbele moord in het Groningse Pathé filiaal. Hiervoor heeft afgelopen vrijdag een regiezitting plaatsgevonden in de Rechtbank van Groningen. Ook word hij binnenkort in het Pieter Baan Centrum onderzocht.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie