17 september 2021

Brand verwoest bedrijfspand

2 min read

LELYSTAD – Zondagmiddag heeft een brand een autobedrijf in Lelystad volledig in de as gelegd. Auto’s die rond het pand op het industrieterrein geparkeerd stonden zijn eveneens verloren gegaan door de brand.

Door de hevige wind afkomstig van storm Ciara kon de brand zich razendsnel ontwikkelen. “De rook bleef laag hangen door de wind en trok richting een paar woonwijken”, aldus een woordvoerder van de brandweer.

Omwonenden kregen vanwege de hevige rookontwikkeling via NL-Alert het advies om ramen en deuren gesloten te houden.

De oorzaak van de brand is nog niet bekend. “We weten dat hij binnen is ontstaan en dat de eigenaar van het pand nog geprobeerd heeft om de brand te blussen”, zegt een woordvoerder. De eigenaar kon het pand nog op tijd te verlaten en schakelde de hulpdiensten in.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie