19 september 2021

Vuurwapen gevonden in winkel Oude Noorden

2 min read

ROTTERDAM-De politie heeft dinsdag een vuurwapen aangetroffen. Het vuurwapen is gevonden bij de eigenaar van een winkel aan de Tollensstraat in de Rotterdamse wijk Oude Noorden.

Agenten kwam af op een melding van een persoon die met een wapen een winkel in zou zijn gegaan, zij troffen daar een 43 jarige man uit Rotterdam aan. Deze voldeed aan het doorgekregen signalement. De persoon bleek de eigenaar van de winkel te wezen.

De agenten hebben de winkel doorzocht en troffen het vuurwapen aan, de politie heeft tevens een 41 jarige werknemer uit Spijkenisse aangehouden die op het moment van de doorzoeking ook aanwezig was in het pand.

Het wapen is in beslag genomen en de recherche doet verder onderzoek. Waarom de man een pistool mee had genomen naar zijn winkel is niet bekend.

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

Geef een reactie