21 oktober 2021

Politie onderzoekt schietincident

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

APELDOORN – De politie is een onderzoek gestart naar aanleiding van een melding op 1 februari rond 17.40 uur dat er geschoten zou zijn op de Zilverschoon in Apeldoorn. Hierbij raakte twee personen gewond.

De gewonden zijn overgebracht naar het ziekenhuis en de politie is direct een groot onderzoek gestart. Zo werd direct gestart met een sporenonderzoek en ook spraken we met getuigen.

Daarnaast werd direct gezocht naar de dader of daders; daarvoor werd ook een politiehelikopter ingezet. Dit heeft nog niet geleid tot de aanhouding.

De slachtoffers zijn twee mannen van 18 jaar (Deventer) en 28 jaar (zonder vaste woon- of verblijfplaats).

Kunt u helpen?
De politie zet het onderzoek voort en kan informatie goed gebruiken. Heeft u iets gezien of gehoord dat ons kan helpen, bel dan met 0900-8844. Als u anoniem wilt blijven, bel dan met Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.

Geef een reactie