27 september 2021

Onthulling in zaak over moord op Ronald Bakker

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

AMSTERDAM – Maandag deelde het Openbaar Ministerie tijdens een rechtzaak een bericht dat aan Ridouan Taghi wordt toegeschreven. Hierin staat dat ‘de boodschap is aangekomen.’ De rechtzaak is twee verdachten van medeplichtigheid op de moord van Ronald Bakker, een spyshopmedewerker.

Op 6 maart zal Taghi tijdens een inleidende zitting in het Marengo proces voor het eerst voor de rechter verschijnen. Hij wordt er van verdacht opdracht gegeven te hebben voot de moord op Bakker. Hij werd voor zijn woning doodgeschoten op 9 september 2015.

Volgens het OM was wraak de reden voor de liquidatie. Bakker verkocht namens Sitcom peilbakens aan twee mannen die later in Nieuwegein werden aangehouden naar aanleiding van een grote wapenvondst.

De twee mannen, Levi B. en Ayoub Y. zijn veroordeeld voor het voorbereiden van liquidaties. Ondanks dat hij nooit voor deze zaak terechtstond, heeft het OM het vermoeden dat Taghi de opdrachten voor de moord gaf.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie