17 september 2021

Dode aangetroffen in brandende auto

2 min read

RAVENSTEIN – Rond 08:15 uur werden hulpdiensten getipt over een incident op bedrijventerrein de Bulk. In een door brand verwoeste auto troffen hulpdiensten een overledene aan. De auto was kort daarvoor tegen een vrachtwagen gebotst op het bedrijventerrein in Ravenstein.

In de melding werd gesproken over een brandende vrachtwagen, ter plaatse bleek dat een personenauto tegen de vrachtwagen aan was gebotst. Eenmaal ter plaatse bleek dat er een auto op de vrachtwagen was gebotst. Beide voertuigen waren in brand gevlogen.

De vrachtwagen was ten tijde van het incident onbemand. Over de identiteit van het slachtoffer is nog niks bekend.

De politie doet onderzoek naar wat er precies is gebeurd.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie