5 augustus 2021

Appartement door brand verwoest

2 min read

BEVERWIJK – Zondagochtend omstreeks 07:40 uur raakte een man zwaargewond bij een flat brand aan de Plantage. Volgens de veiligheidsregio Kennemerland is hij met ernstige brandwonden naar een ziekenhuis vervoerd. Zo’n twintig omwonenden werden geëvacueerd en ondergebracht in een dichtbijzijnde supermarkt.

De brand brak vanmorgen vroeg uit door nog onbekende oorzaak. Volgens een woordvoerder van de Veiligheidsregio was de brand tijdelijk uitslaande. De man en tevens de bewoner van was de enige aanwezige in de woning. De politie onderzoekt de oorzaak van de brand.

Nadat de brandweer de woningen had geventileerd, konden omwonenden rond 09:00 uur weer terug naar hun huis. De omliggende huizen bleven gespaard, maar het uitgebrande appartement heeft flinke schade.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie