27 september 2021

Twee tieners opgepakt in Groningen

2 min read

GRONINGEN – Vrijdagavond heeft de politie twee jongens van 16 en 17 jaar oud opgepakt nadat er in de Groningse wijk Beijum schoten waren gelost. De schoten werden door omwonenden gehoord bij een sportschool.

De jongens renden weg toen agenten op de plek aankwamen. Toen de agenten de 16-jarige verdachte kon aanhouden bleek hij een mes bij zich te dragen. Een politiewoordvoerder heeft laten weten dat de tiener zaterdag verhoord wordt.

Agenten troffen tijdens een zoektocht kogelhulzen aan en op basis van getuigenverklaringen werd niet veel later ook de 17-jarige verdachte aangehouden. De tiener wordt er van verdacht geschoten te hebben, ondanks dat het wapen nog niet gevonden is.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie