17 september 2021

Twee mannen aangehouden voor schietpartij

2 min read
NIJMEGEN –  Twee mannen van 27 en 29 jaar uit Nijmegen zijn door de politie aangehouden. De mannen worden verdacht van betrokkenheid bij een mogelijke schietpartij aan de Duindoornstraat. Bij het incident vrijdagnacht raakte één man gewond.

De politie kreeg omstreeks 04:30 uur een melding van een schietpartij in de Nijmeegse wijk Heseveld. Het slachtoffer werd door de twee verdachte naar het ziekenhuis gebracht. De politie onderzoekt de relatie tussen de verdachten en het slachtoffer.

Wa zich precies heeft afgespeeld in de nacht van vrijdag op zaterdag is nog onbekend. De forensische recherche is zaterdagmiddag een sporen- en buurtonderzoek gestart. Ook de rol van het slachtoffer en de twee verdachten word onderzocht, de politie vermoedt dat er mogelijk meerdere personen bij betrokken waren.

Omwonenden verklaarden dat zij de mannen ruzie hoorden maken en daarna een schot hoorden.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie