27 september 2021

Ruzie tussen automobilisten loopt uit de hand

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

EINDHOVEN – Een ruzie tussen twee automobilisten liep vrijdag uit wildwesttaferelen. Tijdens de ruzie draaide één van hen zijn raam open en begon met een vuurwapen op de andere bestuurder te richten.

Geschrokken parkeerde de bestuurder zijn auto direct bij een parkeerplaats en schakelde de politie in. De politie zocht met meerdere eenheden naar de automobilist die het vuurwapen gebruikt zou hebben.

De man werd uiteindelijk gevonden en werd onder schot uit zijn auto gepraat. Daarop, volgde een huiszoeking in zijn woning. Daar troffen agenten een nepwapen aan die niet van echt te onderscheiden was is.

Het nepwapen werd in beslag genomen en de man is door de politie aangehouden.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie