19 september 2021

Politie vind drugs bij aanhouding

2 min read

TILBURG – Een Tilburgse man is vrijdagmiddag aangehouden nadat hij met een hakbijl op straat liep. Ook zijn partner is aangehouden wegens het bedreigen en beledigen van zowel de politie als omstanders.

Volgens de politie werd er melding gedaan dat een man op sokken en met een hakbijl zou rondlopen in de Mahlerstraat.

De man werd op aanwijzing van getuigen in zijn flatwoning aangetroffen. De desbetreffende hakbijl stond achter de deur. Toen agenten de man fouilleerde werd er naast geld, ook een handelsvoorraad hennep gevonden. Na aanleiding hiervan doorzocht de politie de woning, bij de doorzoeking werd er nog meer drugs gevonden. De politie heeft de man aangehouden op verdenking van witwassen, voor bezit en mogelijke handel in drugs. Bij zijn arrestatie kon de politie een vluchtpoging voorkomen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie