3 december 2021

Bloemenkransen vernield bij holocaust monument

2 min read

BAARN – De burgemeester van Baarn heeft laten weten dat de gemeente aangifte gaat doen voor de vernieling van de bloemenkransen bij het Joods monument.

De bloemen waren bij het monument opgehangen voor de holocaust herdenking. Een plaatselijke fotograaf had de voorzitter van het 4 en 5 mei comité Baarn over de vernieling getipt.

„Donderdag was alles nog oké, vrijdagmorgen was het een rommeltje. De standaarden waren op de grond gegooid en de restanten van de bloemen lagen verspreid over het gras.” Hij zegt dat het niet kan dat de kransen zijn omgewaaid. ,,Daarvoor zijn ze te stevig.”

“Wat de achtergrond van de vernieling ook is. Het is onacceptabel. Aangifte volgt en mocht u een tip hebben over de dader(s) meldt dit dan bij de politie op 0900-8844 of via misdaad anoniem 0800-7000.” Aldus burgemeester Röell.

„Wat de achtergrond van de vernieling ook is. Het is onacceptabel.” Hij vraagt mensen die meer weten om zich bij de politie te melden.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie