28 september 2021

Bestelbus klapt achterop een ambulance

2 min read
A20 – Een bestelbus is zaterdagmiddag achterop een ambulance geklapt op de A20 bij Kleinpolderplein. Volgens een woordvoerder van de Veiligheisregio zijn er twee mensen gewond geraakt.

Het ongeluk gebeurde op de snelweg richting Gouda toen de ambulance, een zogeheten MICU (Mobiele Intensive Care Unit), moest remmen vanwege een file. Vervolgens klapte de bestelbus met twee inzittenden er achterop.

De twee inzittenden van de bestelbus zijn naar het ziekenhuis gebracht. Het ambulancepersoneel werd door collega’s nagekeken, zij hoefde niet naar het ziekenhuis. De ambulance vervoerde niemand op het moment van het ongeluk.

De rechterrijstrook bij Rotterdam-Overschie was enige tijd afgesloten. Beide voertuigen zijn door een bergingsbedrijf weg getakeld.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie