3 december 2021

Werkzaamheden op het spoor houden voorlopig nog even aan

2 min read
ROTTERDAM / DORDRECHT – Volgens ProRail zullen de problemen op het spoor nog enkele dagen duren. Momenteel ervaart het spoor tussen Rotterdam en Dordrecht een defect spoor in de Willemsspoortunnel. “De werkzaamheden zullen tot volgende week duren”, zo laat de spoorbeheerder weten.

Tijdens een inspectie bleek dinsdag dat de klemmen die een spoorstaaf op hun plek houden niet goed functioneren, om deze reden besloot ProRail dat dit spoor niet meer gebruikt mag worden tot het probleem is verholpen.

Een aannemer is direct aan de slag gegaan om de problemen op het spoor op te lossen.

“De aanpassingen van de dienstregeling zullen in ieder geval tot volgende week duren en reizigers zullen hier dus ook nog enige tijd hinder door blijven ervaren”, aldus ProRail.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie