17 september 2021

Tiener veroordeeld voor beroving oudere vrouw

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

GRONINGEN – Een 19-jarige man uit Almere is door de rechtbank in Groningen veroordeeld tot drie maanden voorwaardelijke jeugddetentie en een werkstraf van tachtig uur.
 De jongen is veroordeeld voor een woninginbraak in Glimmen.

Uit de woning stal hij een grote hoeveelheid gouden sieraden, gouden tientjes en een tablet. De tiener ontkent echter de beschuldiging en dat hij in Glimmen is geweest. Hij beweert de spullen via Marktplaats gekocht te hebben.

De rechters geloven zijn verhaal niet, en rekenen het hem extra aan dat de gedupeerde een oudere vrouw van hoge leeftijd is. Omdat de Almeerder nog jong is gaven de rechter hem gen onvoorwaardelijke celstraf.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie