27 september 2021

Onderzoeksjournalist opgepakt

2 min read

FRIESLAND – Donderdagochtend omstreeks 07:00 uur heeft de politie onderzoeksjournalist Rypke Zeilmaker opgepakt wegens bedreiging van een ambtenaar van de gemeente. De gemeente heeft naar aanleiding hiervan aangifte gedaan. Het Openbaar Ministerie heeft een onderzoek ingesteld.

Zeilmaker is bekend can het geruchtmakende weblog interessantetijden.

Volgens verschillende berichtgevingen stonden agenten vanmorgen met twee politieauto’s aan de deur van de blogger. De arrestatie zou met veel geweld verricht zijn en mag hij alleen met zijn advocaat contact hebben.

Zeilmaker is fanatiek supporter van de agrarische sector en komt regelmatig op voor de boeren en het belang van de boeren. Zij willen dan ook samenkomen bij het politiebureau om Zeilmaker te steunen.

Het is niet bekend op welk politiebureau Zeilmaker wordt vastgehouden.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie