17 september 2021

Feyenoord hoopt op derde wintertransfer

2 min read

ROTTERDAM – De Rotterdamse topclub is nog niet tevreden met de wintertransfer van dit seizoen en gooit de bal op voor nog een derde aanwinst. Naast de komst van wintertransfers Robert Bozeník en Oguzhan Özyakup, hoopt de club op de komst Juan Brandáriz, alias Chumi. De verdediger zou hoog op het verlanglijstje staan.

De verdediger is dit seizoen een basisspeler bij Barcelona B, dat meestrijdt om promotie naar de Segunda División.

Chumi speelt zijn wedstrijden voor het tweede team van de Catalaanse grootmacht, maar traint al regelmatig met het eerste elftal mee. Doordat de club rekening moet houden met de promotiedoelen van Barça B is een deal nog onzeker, maar Feyenoord zou de speler graag huren.

Feyenoord rondde eerder deze week de transfers van spits Robert Bozeník en middenvelder Oguzhan Özyakup af, maar hield de ogen open voor defensieve versterking. Een tijdelijk verblijf van Chumi bij de Rotterdamse toppers past in het straatje.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie