26 juli 2021

Tiener in been gestoken in Spijkenisse

2 min read

SPIJKENISSE – Woensdagmiddag omstreeks 14:30 uur is een 17-jarige jongen in zijn been gestoken met een mes. Het steekincident gebeurde op de Hoepelmaker in de Gildenwijk. De tiener is naar het ziekenhuis overgebracht.

De politie heeft twee minderjarige verdachten aangehouden voor het steekincident. Volgens getuigen zou een ruzie de aanleiding zijn van de steekpartij.

Één ooggetuige heeft gezien dat een groep jongens één persoon te grazen nam. “Met acht of tien personen stonden ze op die ander in te hakken. Ze waren allemaal in het donker gekleed en met capuchons. Twee stonden er ook nog te filmen, één dichtbij en één ver af.”

De man die verderop met een collega aan het werk was, schreeuwde nog naar de jongens. “We konden er niet bijkomen, want er zat een sloot van 2,5 meter tussen. Maar toen we begonnen te schreeuwen, gingen die gasten er wel vandoor.”

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie