5 december 2020

Kinderen maken uitstapje zonder ouders

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

EINDHOVEN – Twee jongens besloten dinsdagavond een trip te maken naar de McDonalds aan de Noord-Brabantlaan in Eindhoven. De twee jongens van 7 en 10 jaar oud hadden alleen hun ouders niets verteld. De ongeruste ouders hadden agenten gealarmeerd, gelukkig troffen zij de jongens aan op zo’n 10 meter afstand van het filiaal.

Één van de jongens had wel nog even een appje gestuurd naar zijn vader, maar het duo ging er daarna snel vandoor. De ouders van de twee jongens gingen op zoek naar hun kinderen en schakelden de hulp van hun wijkagent in.

De jongens werden gevonden met een bonnetje waar hun bestelling opstond, de kinderen waren van plan om ook voor hun ouders iets mee te brengen.

Uiteindelijk is het duo thuis afgezet door de agenten.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie

Copyright ©Hoogland Producties / Sven Fotografie | All rights reserved. Newsphere by AF themes.
error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.