27 september 2021

Jongens langer vast voor mishandeling

2 min read

SPIJKENISSE – De drie minderjarige jongens die zaterdag werden aangehouden op verdenking van mishandeling en het overvallen van een oudere man, blijven twee weken langer in voorarrest.

Het trio van 16,16, en 17 jaar oud waren zo trots op hun daad, dat ze hun eigen graf hadden gegraven. Na de daad zouden de jongens op straat hebben opgeschept over wat ze hadden gedaan.

Op donderdag 16 januari werd de 77-jarige man uit het niets mishandeld. Hij had net zijn buurman uitgezwaaid aan het Snoekenveen toen er op het raam werd geklopt. De man dacht dat zijn buurman iets vergeten was en deed de deur open. Op datzelfde moment werd hij met geweld omver geduwd, vervolgens werd hij door de drie jongens bont en blauw geschopt terwijl hij op de grond lag.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie