27 september 2021

Grote brand in flat Rotterdam

2 min read

ROTTERDAM – Omstreeks 17:35 uur kwam er een mogelijke gasmelding binnen, enkele minuten later werd er een woningbrand gemeld die al snel werd opgeschaald naar een grote brand.

In een flat aan de Grote Beer in Rotterdam-Oosterflank woedde woensdagmiddag een uitslaande brand in een woning op de vijfde etage. Volgens een woordvoerder van de brandweer raakte één persoon gewond, deze is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Rond 18:00 uur werd het sein ‘brandmeester’ afgegeven. De brandweer heeft met behulp van de hoogwerker meerdere personen uit het gebouw gehaald, maar een aantal bewoners zit nog vast. Vanwege de rook die in het gebouw hangt, kunnen zij hun woning niet uit.

Bewoners worden geadviseerd binnen te blijven. Op dit moment is het niet mogelijk om ze naar buiten te begeleiden, zo heeft een woordvoerder laten weten.

Updates volgen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie