17 september 2021

Brandweer met groot materiaal bij brand aan de Wildersekade in Rotterdam

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

Rotterdam – Woensdag 29 januari is er omstreeks 14.45 uur een brand ontstaan aan de Wildersekade. De brandweer schaalde op naar het sein ‘zeer grote brand’ en daarna is GRIP-1 afgekondigd. Inmiddels is het sein brandmeester gegeven.

De brandweer heeft bekend gemaakt dat er meerdere caravans in brand stonden in een caravanstalling. De brand ging gepaard met forse rookontwikkeling die in de weide omtrek te zien was. De rook trok richting het vliegveld, het is niet bekend of het vliegverkeer hinder heeft ondervonden van de rook.

De brandweer kon rond 16.30 uur het sein brandmeester gegeven. De brandweer verwacht nog de hele avond bezit te zijn met het nablussen. Voor zover bekend zijn er geen gewonden gevallen.

Bij de brand werd onder andere een schuimblusvoertuig, een hoogwerker en ook een drone ingezet.

©Hoogland-producties/svenfotografie

Geef een reactie