21 oktober 2021

Voorarrest verdachte Wiersum verlengd

2 min read

AMSTERDAM – De neef van topcrimineel Ridouan Taghi en verdachte van de moord op advocaat Derk Wiersum blijft dertig dagen langer vastzitten. De raadkamer van de Amsterdamse rechtbank verlengde maandag het voorarrest van Anouar T.

Volgens het Openbaar Ministerie werden er meerdere voertuigen gebruikt voor de moord op de veel gerespecteerde advocaat. T. zou een coördinerende rol hebben gespeeld.

Twee weken geleden verscheen medeverdachte Giërmo B. voor het eerst voor de rechtbank. Hij zweeg over zijn rol bij de moord, maar gaf wel toe dat hij de vluchtauto weleens heeft gebruikt. B. werd op Schiphol aangehouden toen hij in september op het punt stond om naar Suriname te vetrekken. Mogelijk wilde hij vluchten.
©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie