28 september 2021

Gevangenis Lelystad opnieuw in opspraak

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

LELYSTAD – In de Lelystadse gevangenis is een medewerker op non-actief gesteld nadat zij een affaire had met een gevangene. De twee werden in een bezemkast betrapt.

Het stel werd betrapt toen een medewerker van de gevangenis op zoek was naar de gedetineerde Ron V., die op de afdeling arbeid aanwezig moest zijn maar nergens te bekennen was. V. bleek samen met de administratief medewerkster druk bezig te zijn in de bezemkast.

De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI), waar de Penitentiaire Inrichting Lelystad onder valt, is een integriteitsonderzoek gestart. De vrouw is na aanleiding van de affaire naar huis gestuurd.

Het is niet de eerste keer dat een gedetineerden een affaire onderhoud met een gevangenismedewerker. Eind vorig jaar was het tot twee keer toe raak in het justitieel Complex in Zaanstad. Hier had zowel een bewaakster als een stagiaire een verhouding met een gedetineerde.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie