17 september 2021

Kinderdagverblijf en woningen ontruimd na verhoogde concentraties koolmonoxide Hilledijk Rotterdam

2 min read

Rotterdam – Donderdagmiddag 23 januari omstreeks 12:30 uur is een verhoogde concentratie koolmonoxide ontstaan, hierdoor zijn diverse woningen en een kinderdagverblijf aan de Hilledijk in Rotterdam ontruimd.

Bij metingen van de brandweer bleek er inderdaad een verhoogde concentratie koolmonoxide aanwezig te zijn.
De brandweer is aan het ventileren. De straat is afgezet. Er zijn verkeersregelaars ingezet om het verkeer om te leiden. Hoe lang de afzetting duurt is niet bekend.

De kinderen van het ontruimde kinderdagverblijf zijn opgevangen in de hal van een woningcorporatie die op de hoek van de straat zit. Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt. De brandweer meld op Twitter dat het goed gaat met de kinderen en dat het kinderdagverblijf contact heeft met de ouders.
het is niet bekend waar de koolmonoxide vandaan komt. Er is opgeschaald naar GRIP 1 en de hulpdiensten zijn massaal ter plaatsen.


©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

Geef een reactie