27 september 2021

Brandweer rukt uit voor brand in voormalige kantine bedrijfspand Almelo

2 min read

Omstreeks 11:20 kreeg de brandweer van Almelo een melding van een industriebrand aan de Bornestraat in Almelo.
Ter plaatse bleek het te gaan om een brand in voormalige kantine van een bedrijfspand.

De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste geweest en heeft onder andere het dak gecontroleerd van het bedrijfspand.
De brandweer had het brandje snel onder controle. De andere eenheden uit onder andere Vriezenveen en Borne konden dan ook al snel weer retour naar de kazerne. Hoe de brand is ontstaan is niet bekend. Mogelijk heeft het te maken met werkzaamheden die op dit moment aan het pand worden gedaan. De brandweer kon dit echter niet bevestigen.

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

Geef een reactie