27 september 2021

Nederlandse motorrijder nog steeds in levensgevaar

2 min read
HP Motor

RIYAD  – Motorrijder Edwin Straver verkeert nog altijd in levensgevaar, zo laat zijn familie weten vanuit het ziekenhuis in Riyad.

De 48-jarige Rijswijker kwam donderdag ten val en raakte ernstig gewond in de elfde etappe van de Dakar Rally “Edwin is er slecht aan toe. Het is afwachten hoe de situatie zich ontwikkelt”, laat zijn vriendin Anja weten.  Zij was samen met Stravers familie in Saudi-Arabië voor de finish van de Dakar Rally toen het tragische ongeluk gebeurde.

De Brabander kwam bij zijn val zeer ongelukkig terecht. Straver had voor ongeveer tien minuten geen hartslag, hij werd ter plaatse door artsen gereanimeerd. Vervolgens is hij in kritieke toestand per traumahelikopter naar het ziekenhuis vervoerd. Hier werd geconstateerd dat hij één van zijn bovenste nekwervels gebroken heeft.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie