21 oktober 2021

Leerkracht speciaal onderwijs op non-actief

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

ASSEN – Een leerkracht van een school voor speciaal onderwijs is op non-actief gesteld. Wat er precies tussen de leerkracht en twee van de leerlingen is gebeurd, is niet bekend.

„Op dit moment doet de politie onderzoek naar wat exact is voorgevallen en of er strafbare feiten zijn gepleegd. Wij werken daar vanzelfsprekend volledig aan mee en willen ook precies weten wat er is gebeurd.” Aldus Yvonne Beishuizen, bestuursvoorzitter van koepelorganisatie RENN4, waar de desbetreffende school onder valt.

Een van de twee leerlingen zit nog steeds op dezelfde school. „We hebben de ouders en verzorgers geïnformeerd en we praten ook met de leerlingen van onze school over wat er mogelijk heeft plaatsgevonden.”

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie