27 september 2021

23 jaar cel voor moord Jalink

2 min read

AMSTERDAM – De rechtbank van Amsterdam heeft Gideon G. veroordeeld tot 23 jaar cel voor de moord op de Amsterdamse Vincent Jalink. Volgens de rechters staat het vast dat hij een van de uitvoerders was in de liquidatie van Jalink die op 27 mei 2016 bij zijn woning in Diemen werd doodgeschoten voor de ogen van zijn destijds 9-jarige zoon.

De straf komt enigszins overeen met de eis van het Openbaar Ministerie.

G. was zelf niet aanwezig bij de uitspraak.

Jalink die zelf veroordeeld was voor onder ander witwassen, werd met twaalf kogels doodsgeschoten. De aanleiding was volgens het OM dat hij een miljoen euro had gekregen om in cocaïne te investeren, maar twee maanden later had hij nog niks geleverd. Vervolgens zou hij ernstig bedreigd zijn.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie