17 september 2021

Verdachte van schietpartij in Almelose Rietstraat is een 32-jarige man uit Rijssen

2 min read

De man die gisteren in de middag mogelijk verantwoordelijk was voor het schieten in de Rietstaat in Almelo blijkt een man van 32 uit Rijssen te zijn. Hij is vrijwel direct  na het incident aangehouden. De man word er tevens van verder van verdacht een man van 20 zonder vaste woon of verblijfplaats te hebben bedreigd. De twee mannen zouden volgens getuigen op straat ruzie hebben gekregen waarbij ook gevochten is. De verdachte wist te ontkomen maar kwam later terug met een alarmpistool en heeft een aantal schoten in de lucht gelost.

Niemand is bij het incident gewond geraakt. De politie vermoedt dat de toedracht van de ruzie in de relationele sfeer ligt.

Tekstbron: Rtvoost
Foto: ©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

Geef een reactie