24 september 2021

Verdacht pakketje Amsterdam-Zuid

2 min read

AMSTERDAM – Bij een restaurant in Amsterdam is rond 10:15 uur een verdacht pakketje aangetroffen. Het zou gaan om het joodse restaurant HaCarmel aan de Amstelveenseweg. Eerder was dit restaurant al doelwit van diverse uitingen van geweld, zo werd er in maart 2018 een stoeptegel tegen de ruit aan gegooid en was de horecagelegenheid in januari datzelfde jaar besmeurd met eieren, in december werden de ramen met een knuppel ingeslagen.

Een groot deel rond het restaurant in Amsterdam-Zuid werd uit voorzorg afgesloten.

Het pakketje zou een doos met uitstekende draden zijn, de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) was ter plaatse om het pakketje te onderzoeken, dit deden zij onder andere met een op afstand bestuurbare robot.  

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie