24 oktober 2021

Mogelijk geschoten in rietstraat Almelo. Politie houd persoon aan.

2 min read

ALMELO – De politie heeft woensdagmiddag één persoon gearresteerd na een schietincident in de Rietstraat in Almelo. Niemand raakte gewond, de straat is als gevolg van het incident voor een groot deel afgesloten geweest. Het politieonderzoek naar de toedracht is nog in volle gang. De politie heeft onderzoek gedaan rond om een woning en in twee voertuigen die voor de deur stonden.

De politie kreeg rond 14.00 uur een melding van een schietincident en ging meteen met meerdere voertuigen ter plaatse. Agenten in kogelwerende vesten zijn aanwezig geweest in en rond een woning in de Rietstraat de politie roept op getuigen zich te melden indien ze nog niet met de politie gesproken hebben.

©Hoogland-producties/sven-fotografie

De politie in kogelwerende vesten
Meerdere politie eenheden ter plaatse