#australiafirefighters Brandweer Amsterdam wast jou auto op 16 januari.

De brandweer Amsterdam-Amstelland wast jouw auto. En wel op 16 januari, tussen 13:00 en 16:00. Dit doen zij voor hun Australische brandweercollega’s!. Voor het symbolische bedrag van €7,50. Meer doneren mag altijd zegt de brandweer op hun Facebookpagina. Kazernes Anton, Amstelveen, Willem, Hendrik , Osdorp, Victor, Diemen en Duivendrecht doen mee met de actie. Het volledige bedrag gaat naar de brandweer die al wekenlang zonder daar betaald voor te krijgen in Australië de bosbranden bestrijden.

Het is makkelijk om te vergeten dat niet alle landen zoveel water hebben als wij zegt de brandweer. Wij zijn er mee omringd en worden maar al te vaak nat geregend. De brandweer is zich zeer zeker bewust van de tragedie die zich afspeelt op dit moment, een catastrofe voor de dieren, planten ecosystemen en de volledige bevolking. Ze kunnen het water niet verschepen, maar de brandweer van Amsterdam wil wel op een andere manier helpen. Vandaar deze actie om zoveel mogelijk collega’s financieel te steunen. De brandweer nodigt dus iedereen uit om de auto te komen wassen. Via deze link kun je jou plek reserveren.

Tekst: Brandweer-Amsterdam-Amstelland
Foto:Hoogland-Producties